• Parçalanmış, temizlenmiş ve kurutulmuş plastikler extruderde son işlemden de geçirilerek, yeniden kullanılabilir plastik granüller elde edilmektedir.

• Vida Kovan işlenecek malzemenin cinsine göre tasarlanmaktadır. Vida çapı ve en/boy oranı, gaz alma bölge sayısı, besleme tipi işlenecek malzemenin cinsine ve kapasitesine göre ayarlanmaktadır.

• Vida Kovan geometrisi ve kalitesi, motor gücü, redüktör kalitesi gibi özelliklerin yanında güçlü bir vakum pompası ve büyük çaplı bir filtre kaliteli ve yüksek kapasiteli granül üretimini etkileyen önemli faktörlerdir.

Teknik Özellikler:

• 100 – 1500 kg/saat arası kapasiteye sahip, Ø30 mm – Ø180 – 55D arasında vida seçenekleri mevcuttur.

• LLDPE, LDPE, HDPE, PP, OPP, PS, EPS, XPS, ABS plastik türlerine ve sert, film ve köpük vs gibi polimerlere göre özel vida kovan ve besleme tasarımı yapılmaktadır.

• Vida – Kovan, geri dönüşümü yapılacak malzemenin cinsine göre DIN 8550 veya DIN 4140 – 4340 malzemeden imal edilmektedir. Vida ömrünün uzatılması için vida üzerine bimetallik (PTA) kaynak uygulanmaktadır. Ayrıca vida ve kovanlar ısıl işleme tabi tutularak sertlik dereceleri yükseltilmektedir.

• Vida- kovan üzerindeki gaz alma bölgeleri ve vakum sistemi sayesinde malzeme içinde bulunan zararlı gazlar arındırılmakta ve bu gazlar Avrupa Standartlarına uygun bir şekilde tahliye edilmektedir.

BİLGİ :
• Extruder verimine bağlı olarak farklı çaplarda filtreler kullanılmaktadır. Kullanılan filtreler roket sistemli, tek plakalı, hidrolik sistemli ve çift filtrasyon alanlıdır. Filtrelerde kullanılan basınç sensorlu uyarı sistemi sayesinde filtre değişimde operatörden kaynaklanabilecek olası gecikmelerin önüne geçilmiş ve sistem koruma altına alınmıştır.
• Seramik rezistanslar, yalıtımlı özel muhafaza sacları ve invertörler sayesinde elektrik tasarrufu sağlanmakta, makinenin ilk çalıştırma süreyi asgari seviyeye indirilmektedir. Rezistans muhafazaları üzerinde bulunan fanlar sayesinde farklı bölgelerin değişik ısı seviyelerinde tutulmasına imkan verilmektedir.
• İnvertörlü (hız kontrollü) yan besleme ve ana vida motoru sayesinde farklı sertlik ve yoğunluklardaki malzemeler aynı basınç ve kapasite ile granüle edilebilmekte, bu sayede verimlilik ve kalite yükselmektedir.

YUKARI

http://www.killarneydental.co.nz http://indianweddings.co.nz http://stiker-ok.by moncler jackets outlet black neckties billiga Barbour jacka michael kors väskor michael kors väska cheap mulberry bags cheap mulberry bags cheap chloe bags cheap mulberry bags billiga michael kors väska