Firmamız plastik extrüzyon makineleri ve bu makineleri kullanarak üretim yapan üreticilere verimlilik, kalitenin arttırılması konusunda yardımcı olacak özel tasarım vida ve kovanlar üretmektedir.

Vida ve kovan üretiminde malzeme seçimi en önemli faktörlerin başında gelir. Kaliteli ve doğru malzeme seçimi ürünün kullanım ömrünü uzatmakla beraber vida ve makine ürün verimini de direkt olarak etkiler. Malzemeler uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz sayesinde belirlediğimiz kriterlere göre Plastik Extrüzyon sistemlerine uygun olarak seçilir. Yüksek kaliteli malzeme kullanımı ürünlerimizin ileriki zamanlarda sorunsuz çalışmasını ve daha uzun süre aşınma ve korozyona direnç gösterebilmesini sağlar. Kaliteyi yalnızca çelikte değil üretimimizin her safhasında en ön planda tutarız. Korozyon ve aşınma gibi etkilerin son kullanıcıyı en az şekilde etkilemesi için hiçbir türlü imkân göz ardı edilmez.

Firmamız plastik ve kauçuk extrüzyon makinesi üreticileri ve bu makineleri kullanan işletmelere konvensiyonel veya renk ve katkı maddelerinin homojen bir şekilde dağılması, kalitenin artırılması, verimliliğin geliştirilmesi için şişirme makinaları, profil, boru, lambri, PS levha, film, compound granül (PVC- PE- PS- ABS- PC- Nylon), geri dönüşüm granül, PVC kablo makinalarına yönelik özel dizayn vidalar üretmektedir.

Hemen hemen tüm termo-plastikler haddeleme ile işlenebilir, ancak ekstrüdat katılaşma gerçekleşene dek şeklini korumak için sırayla, ekstrüzyon sınıflarda yüksek viskozite ile ilişkili daha yüksek bir molekül ağırlığına ihtiyaç ve erime mukavemeti. Gücü ve akış davranışı ile ilgilidir Erime Endeksi, daha kolay akan bir malzeme, soğuk kalıp doldurmak için gerekli olan enjeksiyon malzemeler için daha ekstrüzyon malzemeler için daha düşüktür.

Enjeksiyon kalıplama ve ekstrüzyon arasında önemli bir fark malzeme eritmek için olan zaman ile ilgilidir. Enjeksiyon işleminde, tipik olarak bir pelet vidanın ağızlık ucunu çıkana kadar bu hazneden kovana girdiği zaman 2-5 dakika vardır. Bu ikamet süresi, reçine, ısı emmek ve vidayı yolunda kadar çalışır sonuç olarak (ısı kesme ek olarak), iletken ısı enerjisi emilmesini sağlar.

Enjeksiyon ve ekstrüzyon vida tasarımları arasındaki en belirgin fark flighted yüzeyi uzunluğu, ya da L / D oranı. Bir 20:01 oran enjeksiyon vidalar için ortak olduğu durumda, 24:1 ekstrüder vida ve çok 30:1 ya da daha fazla oranlarına sahiptir için standart bir L / D oranı olarak kabul edilir. Ikamet zaman eksik, ekstruder vida daha büyük bir uzunluk için vida üzerinde malzemeyi tutarak telafi gerekir.

Ekstrüzyon vida bariyer tasarımları kovan içerisinde yivli besleme bölgesinin kullanımından ortaya çıkan, büyük kesme kapasitesine sahip olma eğilimindedir. kovan içinde bir besleme bölümü ile bir arada olarak bir vida bir besleme kanalı, aynı zamanda kesme bölgesi ve malzeme, daha agresif bir besleme oluşturur.

YUKARI

http://www.killarneydental.co.nz http://indianweddings.co.nz http://stiker-ok.by moncler jackets outlet black neckties billiga Barbour jacka michael kors väskor michael kors väska cheap mulberry bags cheap mulberry bags cheap chloe bags cheap mulberry bags billiga michael kors väska