2004 yılında kurulan firmamız günümüze kadar makine sanayinin birçok alanında faaliyet göstermiş olup, her zaman müşteri odaklı çalışmış ve müşteri taleplerine en yeni, verimli ve uygun çözümler sunmuştur. Firmamız Plastik extrüzyon ve enjeksiyon makinelerinin can damarı olarak nitelendirilebilecek olan vida ve kovanların üretimindeki büyük bir boşluğu doldurmak amacıyla plastik sektörünün bu dalında hizmet vermeye başlamıştır. Üstün Vida tamamı konusunda uzman ve tecrübeli çalışanları ile üretim kapasitesi ve ürün kalitesini her geçen gün arttırarak sektörde önde gelen firmalar ile rekabet edebilecek konuma gelmiştir. Üstün Vida olarak her çap ve uzunlukta enjeksiyon ve ekstrüzyon makineleri için vida-kovan üretmekteyiz.

İmalatımızda sadece köken sertifikalı ve en kaliteli çelik malzemeler kullanılmaktadır. Ürünlerimizin ısıl işlemleri sektöründe söz sahibi firmalar tarafından her zaman aynı kalitede ve özenle yapılmaktadır. Ürün ile birlikte kontrol raporları, test sonuçları, köken sertifikaları müşteriye sunulmaktadır. Satış sonrası hizmetlerimiz ise kalite ve sürekli müşteri memnuniyeti ilkesine dayanır. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

YUKARI

http://www.killarneydental.co.nz http://indianweddings.co.nz http://stiker-ok.by moncler jackets outlet black neckties billiga Barbour jacka michael kors väskor michael kors väska cheap mulberry bags cheap mulberry bags cheap chloe bags cheap mulberry bags billiga michael kors väska