Bariyer Vida tasarım plastik erime verimliliği ile mikserin avantajlarını birleştirir. Bu “katı ve erime zor-eriyik “kristalin reçineler” kanalları her reçinelerin etkili eritme, özellikle de sağlar. ”
Polimeri yüksek kaliteli, izotermal bir eriyik elde etmek için karıştırıcı ile taşınmaktadır bir enjeksiyon , şişirme veya ekstrüzyon işleminde Bariyer vida kullanılarak zor malzemelerin işlenmesi için cevap olabilir.

Vidanın bariyer ve mikser kısmının tasarımı işlenen malzemenin tipine ve uygulama alanına göre (enjeksiyon kalıplama, şişirme kalıplama ya da kalıptan çekme) Bariyer ekstrüzyon uygulamaları her türlü en etkili tasarımı olmuştur ve enjeksiyon kalıplamada yüksek erime endeksi malzemelerin kalitesini ortaya koymuştur.

YUKARI

http://www.killarneydental.co.nz http://indianweddings.co.nz http://stiker-ok.by moncler jackets outlet black neckties billiga Barbour jacka michael kors väskor michael kors väska cheap mulberry bags cheap mulberry bags cheap chloe bags cheap mulberry bags billiga michael kors väska